حوزه پزشکی

الکترونیک نقش مهمی در مراقبت‌های بهداشتی مدرن ایفا و به پیشرفت‌های فناوری پزشکی کمک می‌کند، مراقبت از بیمار را بهبود می‌بخشد و امکان تشخیص دقیق‌تر و درمان‌های کارآمد را فراهم می‌کند.

به این دلیل است که آنها ارتباط نزدیکی با زندگی و سلامت مردم دارند که باید طبق سخت‌ترین استانداردهای صنعتی تولید شوند تا از قابلیت اطمینان بالا اطمینان حاصل شود. شرکت نوید راه‌حل‌های تولید یکپارچه‌ای را برای شرکت‌های پیشرو تجهیزات پزشکی، از مونتاژ PCB و تهیه قطعات، مونتاژ محصول نهایی و آزمایش ارائه می‌کند. ما با روندهای همیشه در حال تغییر بازار همراه هستیم، فناوری های پیشرو در صنعت را معرفی می کنیم و محصولات الکترونیکی پزشکی پیشرفته را به مشتریان ارائه می دهیم. با فرض اطمینان از کیفیت محصول، ما توانایی پاسخگویی سریع را داریم و می توانیم به مشتریان کمک کنیم تا محصولات را به سرعت به بازار عرضه کنند.

خدمات ما

درخواست همکاری

به منظور همکاری با مجموعه نوید یا درجلسه مشاوره، لطفا فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل کنند.    شرکت دانش بنیان نوید، با بیش از ۱۲ سال حضور فعال در صنعت برق و الکترونیک کشور وانجام بیش از ۱۰۰۰ پروژه با صنایع مختلف، اماده همکاری با شماست

    اطلاعات تماس

    فروشگاه