لوازم خانگی سبک و سنگین

امروزه تمامی لوازم خانگی سبک( چای ساز، قهوه ساز، غذا سازو …) و سنگین (یخچال، لباسشویی، ظرفشویی و …) ، همگی تجهیز به بردهای کنترل کاربر دیجیتال شده اند. گروه آوند الکترونیک با تجربه بالا در این صنعت میتواند  راه حل های کلیدی یکپارچه از طراحی تا تولید را خدمت مشتریان عزیز ارائه دهد.

پیشرفت در الکترونیک صنعت لوازم خانگی را متحول کرده است. با معرفی فن آوری های الکترونیکی، توسعه سیستم خانه-سیستم و آشپزخانه یکپارچه، اکنون می توان لوازم خانگی کارآمدتر و با تکنولوژی بالا را به دست آورد.

1 . در اینجا برخی از آخرین پیشرفت ها در لوازم خانگی آورده شده است: لوازم خانگی هوشمند: با ظهور اینترنت اشیا (IoT)، لوازم خانگی اکنون می توانند به اینترنت متصل شده و از راه دور کنترل شوند. وسایل هوشمند را می توان طوری برنامه ریزی کرد که وظایفی را به صورت خودکار انجام دهند، مانند روشن کردن ماشین ظرفشویی یا ماشین لباسشویی در یک زمان خاص.

2 . بهره وری انرژی: لوازم برقی کارآمد به دلیل توانایی آنها در کاهش مصرف انرژی و صرفه جویی در هزینه در قبوض آب و برق به طور فزاینده ای محبوب شده اند. پیشرفت‌ها در الکترونیک باعث شده است که لوازم خانگی با ویژگی‌های صرفه‌جویی در مصرف انرژی مانند خاموش شدن خودکار، مدیریت برق و مصرف انرژی کم در حالت آماده به کار طراحی شوند.

3 . تشخیص انسان: تحقیقاتی برای افزایش صرفه جویی در انرژی بر اساس کنترل خودکار و مناسب لوازم خانگی با استفاده از تشخیص انسانی در حال انجام است.

4. کنترل صوتی: دستیارهای فعال صوتی مانند الکسای آمازون و دستیار گوگل امکان کنترل لوازم خانگی را با استفاده از دستورات صوتی فراهم کرده اند. این فناوری در وسایلی مانند یخچال، فر و ماشین لباسشویی ادغام شده است.

5 . بازارهای نوظهور: مالکیت خانگی لوازم خانگی به طور پیوسته در طول زمان افزایش یافته است، به ویژه در بازارهای نوظهور. انتظار می رود این روند با افزایش درآمد خانوار ادامه یابد 6 . در نتیجه، پیشرفت‌های الکترونیک منجر به توسعه لوازم خانگی کارآمدتر، با تکنولوژی بالا و صرفه‌جویی در انرژی شده است. ادغام فناوری‌های IoT، کنترل صوتی و تشخیص انسان، خودکار کردن کارهای خانگی و افزایش صرفه‌جویی در انرژی را ممکن کرده است.

خدمات ما

درخواست همکاری

به منظور همکاری با مجموعه نوید یا درجلسه مشاوره، لطفا فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل کنند.    شرکت دانش بنیان نوید، با بیش از ۱۲ سال حضور فعال در صنعت برق و الکترونیک کشور وانجام بیش از ۱۰۰۰ پروژه با صنایع مختلف، اماده همکاری با شماست

    اطلاعات تماس

    تمامی حقوق برای وبسایت نوید محفوظ است.

    فروشگاه