معرفی

معرفی:


قرن بیست و یکم، عصر پیشرفت های شگرف علوم و فناوری های مختلف است و اکثر کشورها به ویژه در جغرافیای جهان در حال توسعه،برنامه ریزی گسترده ای را برای دستیابی به دانش و فناوری آغاز کرده است. در این بین جمهوری اسلامی ایران نیز پیشرفت های چشمگیری را در عرصه های گوناگون کسب کرده اند. صنعت برق، کامپیوتر و مکانیک مشتمل بر تکنولوژی های حیاتی بسیاری از صنایع پیشرفته است که در بخش های مختلف اقتصادی کشور نقش بسیار موثری دارند.

شرکت دانش بنیان فنی و مهندسی موج هوشمند فن آوری های نوید در سال 1394 در شهرک علمی و تحقیقاتی دانشگاه صنعتی اصفهان و با هدف طراحی، ساخت، تولید و تامین اقلام، تجهیزات و سامانه های الکترونیک صنعتی تاسیس شد. از ابتدای امر تاسیس، همه توان خود را معطوف به رفع نیازمندیهای همه تولید کنند گان داخلی نموده و با توجه به کادر مهندسین و طراحان مجرب خود، تاکنون توانسته درحوزه الکترونیک و قدرت، اتوماسیون صنعتی و اداری، ارتقا قطعات الکترومکانیکی به قطعات الکترونیکی، بازرگانی قطعات و تجهیزات، خدمات مشاوره، طراحی سامانه های هوایی و همچنین ساخت و تولید اقلام مورد نیاز شرکت نفت و گاز ایران با محصولات خارجی هم رده خود رقابت نماید.

این شرکت در جهت اعتلای ایران عزیز قدم به عرصه تکنولوژی و فن اوری گذارده و قصد دارد که قله های رفیع علم و دانش را در حوزه صنعت فتح نماید. رعایت استاندارد های مورد نیاز هر حوزه فعالیت، استفاده از تکنولوژی به روز دنیا، انجام پروسه های صحه گذاری بر طراحی و تولید و در کل اهمیت به امر مهم کیفیت محصول از نقاط روشن و پر امید این شرکت فنی مهندسی می باشد که نتیجه آن در رضایت مندی کارفرمایان و مشتریان مشهود و قابل لمس است.

امید است که تجربه ما در جلب موفقیت های کارفرمایان و مشتریان بیش از پیش مثمر ثمر واقع شود.

اهداف:


1. جلوگیری از خروج منابع مالی از کشور
2. کسب دانش فنی و بومی سازی تکنولوژی های در دسترس
3. اجرای قراردادهای طراحی و ساخت و تجهیز و راه اندازی
4. ایجاد بسترهای کارآفرینی و رشد

ماموریت:


حرکت در جهت ارتقا دانش تا عبور از مرزهای دانش و مدیریت اجرای طرح های زیر بنایی و توسعه ای در صنعت برق و کامپیوتر و مکانیک در ایران و کشورهای در حال توسعه به گونه ای که گوی رقابت را از دیگر شرکتها برباید - طراحی و ساخت و تولید
- تحقیق، بهینه سازی و مهندسی معکوس
- نظارت، مشاوره و اجرا
- تجهیز، نصب و تست و راه اندازی
- ارائه خدمات فنی و مهندسی


منشور شرکت در همکاری:

شرکت دانش بنیان فنی و مهندسی موج هوشمند فناوری های نوید سرلوحه کارهای خود را رضایت مشتریان قرار داده است و پیروی از این اصل را لازمه پایداری در بازارهای رقابتی، سود آوری و گسترش شرکت میداند. بر پایه همین نگرش نسبت به بهبود مستمر کیفیت در راستای برآورده ساختن رضایت و خواسته مشتری اصول زیر را ملاک خود قرار داده است:

- ارتباط پیوسته و کارآمد با مشتریان از آغاز همکاری و تداوم آن تا ارايه خدمات پس از فروش
- شناخت نیاز مشتریان و تعهد به زمان تحویل، نصب و ارایه خدمات
- برقراری روابط متقابل در همکاری ها با تکیه بر اصل ارزشمند اخلاق مهندسی